środa, 5 czerwca 2013

Taki tam 1 post na nowego bloga ;)

            Siemanko :D ... tego bloga będą prowadziły 5 osób ....hymm to będzie taki klasowy blog :D ..Akurat pisze Ania ale będę się czasem podpisywać Gumi Żelek ;) ..kocham muzykę słucham wszystkiego co mi wpadnie do ucha..chodzę do szkoły muzycznej umiem grać na: saksofonie i fortepianie :) ...lubię grać w nogę,siatkę,kosza i jeździć na rolkach. Oczywiście także kocham spędzać czas z moimi przyjaciółmi :*..To jest mój ...któryś blog pisałam/pisze ich bardzo dużo,a i lubię tańczyć :P ...jak ktoś zainteresowany linki do mojego aska . Ponieważ dopiero zaczynamy bloga dzisiaj będą tylko fajowe obrazki ;) ...a jeszcze zapomniałam dodać sorry za błędy ale mam dysleksje :P...:




























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz